18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Цеца му помогна на обожавател да ѝ се додворува на девојката што му се допаѓа

Најчитани вести

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ му помогна на свој обожавател да одбере цвеќе што ќе ѝ го подари на девојката што му се допаѓа. На Тик-ток се појави видео од разговорот меѓу Цеца и дечкото, чие име не е објавено, но преписката стана хит, а фановите велат дека Цеца почнала да дели совети за додворување.

„Утре имам состанок и купувам цвеќе, но не знам кое да го земам. Помогни ми, ако не ѝ се допаѓа, барем можам да кажам дека Цеца Ражнатовиќ ги избрала тие цвеќиња за неа“, пишува во пораката што дечкото ѝ ја испратил на пејачката.

„Букет рози секогаш поминува. Со среќа“, му одговори Цеца, по што дечкото вели дека ќе ја послуша и дека ќе купи рози.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com