20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Цеца ги скара новинарите: Од каде ви е идејата дека Богдана ќе ја носи мојата венчаница?!

Најчитани вести

Светлана Цеца Ражнатовиќ наскоро ќе го ожени синот Вељко, па, како што рекла, подготовките за свадбата течат забрзано. Пејачката признала дека деновиве се им е турбо. А освен дека свадбата е закажана на 27 ноември и дека во еден ден ќе биде и регистрацијата и црквената венчавка, како и свадбата повеќе детали не сакала да открие. 

„Не можам да ви кажам ништо, а и од каде ви е тоа дека Богдана ќе ја носи мојата венчаница ? Се пишува дека Вељко ќе носи униформа, и тоа е дезинформација. Јас не сум дала никакви изјави се се тоа претпоставки, знам дека сме медиумски експонирани, но нешто чуваме и за себе“, рекла Цеца. 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com