22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Цеца блескаше на славата, во елегантен костим ги пречека гостите

Најчитани вести

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска слави Свети Никола. пејачката за оваа прилика облече елегантен костим и заблеска.

Таа беше одлично расположена и ги пречекуваше своите гости со широка насмевка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com