32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Целиот свет изненаден и воодушевен од првата објава на Анистон на Инстаграм

Најчитани вести

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон одлучи дека е време конечно да се придружи на социјалната мрежа Инстаграм.

Со оваа постапка таа предизвика неверојатни емотивни реакции низ целиот свет, особено поради тоа што на првата слика е фотографирана со своите колеги од мегапопуларната „Пријатели“.

„Сега сме ‘пријатели’ и на Инстаграм. Здраво Инстаграм“, порача ѕвездата.

За помалку од 24 часа, форографијата „собра“ над 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com