9.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Цела Америка не може да ја замени оваа чудесна земја: Холивудската актерка од малечка летува во Европа

Најчитани вести

Кејт Хадсон заедно со својот избраник летува во Европа, а сето тоа го засведочила со фотографии од знаменитостите на локалитетот.

Содржината продолжува после огласот

Холивудската актерка и наследничка на популарната Голди Хон, Кејт Хадсон, по вторпат оваа година престојува во Грција, заедно со својот избраник Дени Фуџикава, а љубовта кон оваа земја очигледно дека ѝ ја всадила нејзината мајка која меѓу првите во текот на 80-те години го започнала тој тренд.

Кејт овојпат одлучила да ја обиколи Грција како турист, па со професионален апарат ги фотографирала знаменитостите.

Интересно е тоа што минатиот пат на ова исто место била со поранешниот сопруг Мет Белами и неговата избраничка Ела Еванс, а тие во добри односи првично останале поради 8-годишниот син Бингама.

Инаку, Хадсон со Дени има ќерка Рани која многу личи на неа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести