30.8 C
Skopje
Sunday, July 25, 2021

Холивудскиот убавец непрепознатлив по филерите: „Кажете ми дека ова е кошмар“

Најчитани вести

Актерот Зек Ефрон, sвездата на серијалот „Средношколски мјузикл“, ги изненади обожавателите со промена на неговиот изглед. Додека зборуваше за климатските промени, многумина забележаа дека изгледаат поразлично од порано.

Интернетот е преплавен со коментари за славниот актер.

„Одбивам да верувам дека ова е Зек Ефрон“, „Сигурно бил на ботокс“, „Само што го видов ова и буквално плачам. Те молам, Зек, кажи ми дека ова е кошмар“, „Зек исчезнал и се обиделе да го заменат, но немале средства “, напишаа шокираните обожаватели.

Додека многумина се зачудени, неговите верни обожаватели и пријатели коментираат како Зек сè уште изгледа одлично.

„Најдете ми една личност која изгледа исто како пред 15 години, тоа е невозможно“, „Мене се уште ми е симпатичен“, рекоа на оваа социјална мрежа.

Иако Ефрон никогаш не зборуваше за тоа дали отишол под нож, коментаторите на социјалните мрежи заклучија дека тој ставил филери на лицето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести