19.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Хејли Бибер прво покажа колку е невоспитана, а потоа се камуфлираше за да помине незабележана

Најчитани вести

Сопругата на канадскиот пејач Џастин Бибер (27), Хејли Бибер (24) деновиве е во многу променливо расположение.

Имено, убавата манекенка беше фотографирана во многу луто издание во понеделникот, па им го покажа средниот прст на папараците кои ја фотографираа во западниот дел на Холивуд.

Во тие денови се чинеше дека Хејли има брачни проблеми со Џастин, бидејќи беа фотографирани како се расправаат во јавност.

Сега, два дена подоцна, познатата манекенка се камуфлираше за да ги избегне фоторепортерите, па го криеше секој сантиметар од лицето, а се чини дека ситуацијата и љубовната драма се смирија.

Носеше патики „Најк“, како пејачката Џенифер Лопез (51), а во раката носеше црна кожна торба.

Да потсетиме, Џастин Бибер и неговата сопруга неодамна ги посетија островите Турк и Каикос, а обожавателите тогаш коментираа дека не е познато кој од двајцата е позгоден.

Славната двојка уживаше во романтично патување на Бахамите, а беа фотографирани како шетаат покрај крајбрежјето, се смеат и разговараат, па не се знае што ја предизвика кризата во нивниот брак наскоро после тоа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести