9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

Херој спасува дете кое некако се нашло под прозорецот на повисоките катови на зградата

Најчитани вести

Детето е во безизлезна ситуација и не знае што да направи за да се спаси.

Видеото е снимено во Чеченија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com