34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Хајли Бибер дуговито ги негираше гласините: Не сум бремена, само обожавам храна

Најчитани вести

И додека нас „обичните смртници“ никој не не вознемирува околу килограмите за време на празниците, славните сами како Хајли Бибер мораат веднаш да ги замолкнуваат гласините за бременоста.

хајли бибер бременост

Имено, како што пренесува Е!, на интернетот се нашла една фотографија на која манекенката се држи за стомакот со раката за време на прославата на Денот на благодарност. Со оваа фотографија се појавиле гласините за нејзината бременост.

Откако добила безброј пораки и комнтари со прашања за бременоста, Хејли одлучила јавно да ги негира гласините.

„Интернетот е смешен! Не, не сум бремена, само навистина сакам храна!“, напишала манекенката на своите кратки видеа на Инстаграм.

Инаку, Џастин и Хејли пред само неколку месеци се венчаа па ваквите прашања никого не изненадуваат, а позитивниот одговор го очекува дури и мајката на Џастин која на фотографијата на Хејли  одговорила: „Наското? Не можам да дочекам, не ме зезајте“

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com