20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Хајди Клум ужива на одмор со 19 години помладиот вереник, пред свадбата во Капри

Најчитани вести

Хајди Клум и 19 години помладото момче Том Каулиц уживаат на одмор во Капри, каде наводно деновиве ќе им се одржи свадбената церемонија.

46-годишната Хајди Клум и 27-годишниот Том Каулиц беа во врска околу 1 година, кога во декември 2018-та тој ја запроси германската убавица.

Иако се мистериозни во врска со свадбата и имаше гласини дека тие тајно се венчале, сега светските медиуми шпекулираат дека свадбената церемонија ќе се одржи во наредните неколку дена во италијанското гратче Капри. 

Деновиве тие се на одмор таму и уживаат во истражувањето на прекрасното место, па останува да следиме што ќе се случува деновиве во Капри. 

Парот е забележан на прошетка низ улиците на гратчето – Хајди облечена во бел кафтан, а том во лежерно издание со жолти шалвари.

Хајди и Том на одмор во Капри:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com