-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Хајди Клум се разголе во Токио

Најчитани вести

Некогашниот супермодел Хајди Клум неодамна се омажи за 17 години помладиот музичар Том Каулиц.  По свадбата таа замина за Токио од каде сподели неколку фотографии од луксузиниот хотел, облечена во црвена долна облека, а преку градите ја покажува панорамата од градот.

Текстот Хајди Клум се разголе во Токио е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com