17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Хали Бери рече дека не е во состојба да задржи ниту еден маж: Светот зуи за нејзиниот одговор!

Најчитани вести

Американската актерка Хали Бери (54) објави слика на социјалната мрежа Инстаграм, што предизвика бројни коментари од нејзините обожаватели.

„Проблем“ е што таа очигледно застана на страната на жените, што им пречеше на многумина, па тие им се одмаздија на пристоен начин.

  • Жените не ви должат ништо – пишува во соопштението, а потоа ја нападнаа хејтери кои ја обвинија дека „не може да задржи ниту еден маж“.

Актерката потоа одговори на тролови на интернет на уникатен начин.

  • Кој вели дека сакам да чувам погрешен човек? Затоа што …. Не сакам – напиша таа.
  • Ниту еден човек никогаш не се грижел за мене или ме поддржувал … никогаш! – рече таа, а потоа додаде дека исплатата на неразумни износи на поранешниот партнер за издршка на дете е „погрешна“ и дека се нарекува „изнуда“.

Се чини дека Хејл мислеше на своето поранешно момче Габриел Обри (44) со кого ја има 12-годишната ќерка Нала и со која се забавуваше од 2002 до 2010 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com