21.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

Хали Бери повторно привлекува воздишки со нејзината насмевка и атрибутите скриени зад пеперутките!

Најчитани вести

Хали Бери повторно не изненади со нејзината неверојатна шармантност и прекрасно тело!

Облеката за „црвениот тепих“ се состоеше од проѕирна маичка покриена со пеперутки и огромно здолниште од тул во кое ш се истакнаа.

„Оваа убавица е дизајнирана од Кристијан Сиријано“, открива Бери во својата објава, а дизајнерот и се заблагодари во коментарите.

О, Боже, те сакам “, прокоментира дизајнерот најавата на актерката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести