7.8 C
Skopje
Monday, December 6, 2021

Хали Бери ги запали социјалните мрежи позирајќи во фустан што и остава малку на фантазијата! Откри сè!

Најчитани вести

Најновата објава на Хали Бери на Инстаграм е опасно секси. 54-годишната добитничка на Оскар ги запали социјалните мрежи во средата, позирајќи во блескав златен фустан со светки на отворениот грб и колковите од брендот La Dolce Vita Vintage.

„Просечноста ме повика, ја спуштив слушалката“, напиша Бери покрај фотографијата.

Следбениците на sвездата беа разбирливо зачудени од нејзиниот секси изглед. „ДОБАР ДЕН ХАЛИ БЕРИ!“, Коментираше актерката Вивица А. Фокс, заедно со серија огнени емотикони, додека еден следбеник се пошегува дека под итно треба да оди во теретана.

Да потсетиме, ова не е прв пат актерката да ги остави своите следбеници на социјалните мрежи без здив. Така, во декември, таа позираше без панталони во маицата на своето момче, R&B кант авторот, Ван Хант, со кого се забавува од септември минатата година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com