26.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021

Хали Бери ги запали социјалните мрежи позирајќи во фустан кој ѝ остава малку на фантазијата! (ФОТО)

Најчитани вести

Последната објава на Хали Бери на Instagram е опасно секси. 54-годишната добитничка на Оскар ги запали социјалните мрежи во средата, позирајќи во светкаво-златен фустан со светки со отворен грб и колковите на брендот La Dolce Vita Vintage.

Следбениците на sвездата беа разбирливо зачудени од нејзиниот секси изглед. „ДОБАР ДЕН ХАЛИ БЕРИ!“, Коментираше актерката Вивица А. Фокс, заедно со серија огнени емоџи, додека еден следбеник се пошегува дека под итно треба да оди во теретана.

Да потсетиме, ова не е прв пат актерката да ги остави своите следбеници на социјалните мрежи без здив. Така, во декември, таа позираше без панталони во маицата на своето момче, R&B каунтавтор, Ван Хант, со кого се забавува од септември минатата година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести