3.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

ФРАНЦУЗИН ДИЗАЈНИРАШЕ ЛУКСУЗЕН „СТАКЛЕН“ ВОЗ, ЌЕ ЧИНИ 350 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

Најчитани вести

Францускиот дизајнер Тиери Гауган го потпишува дизајнот на спектакуларниот „стаклен“ луксузен воз кој ќе стане реалност. Гауган е познат по својата работа на суперјахти, меѓу кои е и јахтата Венус…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести