24.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Фото: Ѓоковиќ влегол во авион за Дубаи

Најчитани вести

Српскиот тенисер е виден како се влегува во авион на компанијата „ Emirates“ на аеродромот во Мелбурн кој лета за Дубаи, само неколку часа по судиската одлука наведе Ројтерс. 

Лидерот во светскиот тенис е фотографиран при пристигнувањето на аеродромот во Мелбурн, откако неуспеа да го увери Федералниот суд да ја запре неговата депортација и да му дозволи да атакува на јубилејната десетта титула на Австралија опен. 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com