Home » Фото: Српска пејачка во секси долна облека на улица

Фото: Српска пејачка во секси долна облека на улица

by Журнал.мк

Провокативни фотографии и стајлинг кои повеќе откриваат отколку што покрива станаа нормална и редовна  појава за младата српска пејачка.

Џехверовиќ често објавува фотографии и видеа во провокативни стајлинзи, но сега се надмина себеси.

Имено, атрактивната пејачка на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои шета и позира по улиците во црна долна облека со тантела.

Теодора преку облеката имаше само кожен мантил во иста боја, а на нозете носи високи потпетици кои го комплетираа провокативниот изглед.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More