-7.2 C
Skopje
Saturday, January 22, 2022

Фото: Салма Хајек во бикини ја честите новата 2022

Најчитани вести

55- годишната Хајек и на почетокот на Новата година покажа зошто важи за една од најубавите актерки на светот. Актерката која на социјалните мрежи има повеќе од 19 милиони следбеници со интересна фоткса од море ја честите новата 2022 година.

Хајек во едноделен костим за капење на фановите во свој манира им ја честита 2022 година.

– Новата година нека ви донесе свест за сопствената сила. Среќна, задрава 2022 година напиша Салма под фотката која експресно собра повеќе од еден милион лајкови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com