16.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

(Фото) Погледнете каде ќерката на Заев го помина Велигден

Најчитани вести

Ќерката на на поранешниот премиер Зоран Заев, Александра Заева постојано ги изненадува своите следбеници на Инстаграм со нови фотографии од луксузните дестинации кои ги посетува.

Така беше и овојпат, Александра ги спакува куферите и замина на патување со своите пријатели во дел од најубавите градови низ Европа. Кан, Ница, Монако, Монте Карло…

Елегантна и стилизирана како и секогаш, таа на ова патување не ја тргна насмевката од лицето.

За прошетката во Ница таа избра пролетно издание во беж нијанса кое на прв поглед изгледа елегантно, но и опуштено. Носеше широки панталони во оваа нежна нијанса, а целото издание го заокружи со бели патики и долг тренч мантил кој веќе со години важи за моден детал кој мора да го имате во вашите плакари…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com