9.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

(ФОТО) „Осум дена пред породување“: Луна тип-топ дотерана

Најчитани вести

Поранешната победничка во реалноста и блогерка Луна Џогани објави на својот Инстаграм профил 8 дена пред породувањето, а акцентот беше ставен на нејзиниот изглед.

Имено, Луна сакаше да покаже како изгледа само неколку дена пред да стане мајка, па објави неколку стории.

– 8 дена пред породувањето, само за да знаете – напиша победникот на „Кооператив 2“.

На снимките и фотографиите се гледа како таа и нејзиниот сопруг Марко Миjковиќ се облечени и подготвени да излезат.

За ова излегување со Марко, Луна избра тесен црн фустан под кој беа исцртани нејзиниот труднички стомак, зелена јакна и сандали.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести