0.8 C
Skopje
Saturday, January 28, 2023

ФОТО: Моника Белучи со двете ќерки Дева и Леони на прошетка во Портофино

Најчитани вести

Моника Белучи ги одведе двете ќерки на одмор во Портофино.

56-годишната актерка беше фотографирана од папараците на прошетка со 16-годишната Дева и 11-годишната Леони во познатото место на италијанската ривиера.

Белучи со ќерките
Белучи со ќерките

Дева веќе извесен период се пробива во светот на модата.

Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките
Белучи со ќерките

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести