26.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021

(Фото) Миа Костова се соблече гола: Ова сум јас, без фолирање

Најчитани вести

Поранешната водителка, а сега инфлуенсерка Миа Костова се соблече по голи гради и се сликаше за на Инстаграм. Секси, се пофали со еден куп тетоважи по телото и го привлче вниманието во јавноста.

“Уметност која ги премина нашите граници оддамна. Не е нешто за кое треба да се сложиме, едноставно е така. Знам дека сликава не личи на мене, ама ова што е нацртано по мене заслужи ваква слика, сѐ друго ќе беше фолирање“.

Не е првпат Миа да се соблече гола, но како и да е, ова  е вистинско совежување за фановите среде пандемијата.

https://www.instagram.com/miandrija/?utm_source=ig_embed

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести