Home » Фото: Леонардо ди Каприо во среќна врска со младата убавица Камила

Фото: Леонардо ди Каприо во среќна врска со младата убавица Камила

by Журнал.мк

Откако се запознаа, а потоа почнаа и да излегуваат во 2017 година, мегапопуларниот Лео и убавата Камила успешно ги избегнуваат заедничките фотографии во медиумите, иако веќе пет години се во среќна врска.

Сега беа снимени во Малибу со пријатели, убава Аргентинка повторно воодушеви со својот едноставен стајлинг.

Облечена во проѕирен бел фустан Камила покажа дека најдобро се чувствува во опуштени комбинации.

Со оглед на тоа што ја започнаа својата романса кога таа имаше само 20, а тој 42 години, многумина коментираа за нивната огромната разлика во годините. Но, Ди карпио најверојатно е „слаб“ на млади убавици.

Холивудскиот актер и пред Камила секогаш беше поврзуван со млади убавици.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More