17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Фото: Енрике во прегратки на обожавателка ??

Најчитани вести

Светскиот заводник кој е во брак  екс руската тенисерка Ана Курникова повеќе од две децении, е виден во прегратка со обожавателка. Енрике дури ја бакнува обожавателката пред таа  да ја сврти главата за да го бакне во усни.

Енрике изгледаше изненаден од моментот, но ја фати обожавателката за половината и и дозволи да направи селфи пред да се повлече и да побегне додека неговото обезбедување гледаше.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com