Home Шоубиз Фото: Енрике во прегратки на обожавателка ??

Фото: Енрике во прегратки на обожавателка ??

by admin

Светскиот заводник кој е во брак  екс руската тенисерка Ана Курникова повеќе од две децении, е виден во прегратка со обожавателка. Енрике дури ја бакнува обожавателката пред таа  да ја сврти главата за да го бакне во усни.

Енрике изгледаше изненаден од моментот, но ја фати обожавателката за половината и и дозволи да направи селфи пред да се повлече и да побегне додека неговото обезбедување гледаше.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More