24.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Фото: Деми повторно без ниту едно парче облека !!!

Најчитани вести

Досега најжешки фотографии од старлетата Деми Роуз.

Атрактивната Деми која на Инстаграм ја следат милиони минатата година објави многу свои провокативни фотки, со слични фотки влезе и во 2022 година.

Сега провокативната и сексапилна Деми одлучила да направи и чекор понатаму и да се фотографира само по мантил под кој не носи ништо.

-Можам да објаснам!!, напишала Деми под провокативните фотки.

Новите фотографии на Деми експресно добиле 600 000 лајка.

Деми инаку редовно на социјалните мрежи редовно провоцира со свои сексипилни фотографии во кои во предн план се нејзините бујни облини.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com