17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

(фото) Голема полициска акција во Прилеп – се апси на сите страни

Најчитани вести

Голем број на полицајци, инспектори, припадници на специјалните единици во моментов апсат на повеќе локации низ градот Прилеп.

Од неофицијални извори Centar.mk дознава дека се уништува голема дилерска мрежа на друга во која биле вклучени менаџери на локали, хотели, полицајци, која подолг период дилала дрога на повеќе локации.

Повеќе детали од МВР очекуваме наскоро.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com