-2.2 C
Skopje
Monday, January 17, 2022

Фото: Георгина на Роналдо позира во спалната соба!!

Најчитани вести

Георгина објави неколку фотки, за фановите се најинтересни оние од спалната соба.

Атрактивната манекенка ги воодушеви припадниците на посилниот пол со фотографија на која позира во секси долна облека.

Георгина објави фотка од спалната соба на која позира во брусхалтер и гаќички.

Фотографиите на Георгина ги лајкувале повеќе од два милиони фанови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com