1.8 C
Skopje
Monday, January 30, 2023

(ФОТО) Гвинет Палтроу позира топлес

Најчитани вести

Гвинет Палтроу позира топлес додека ја претставува својата нова линија накит, G Label.

Актерката од „Вљубениот Шекспир“ речиси го засенува својот ѓердан – златен чокер од 2.500 долари – додека позира со десната рака нежно покривајќи ги голите гради.

Gvinet Paltrou

Фотографијата не само што го покажува телото на Гвинет (48), туку дава и увид во нејзината врска со ќерката Епл (17).

Гвинет откри дека таа и Епл ќе добиваат нов пирсинг на секој роденден на ќерка ѝ

„Секоја година на роденденот на Епл добиваме нов пирсинг – тоа е наша традиција. Таа беше голема инспирација за оваа колекција и ми помогна да ги рафинирам дизајните. Парчињата накит ги именував по неа и нејзините најдобри пријатели “, напиша Гвинет на веб-страницата на својот бренд Goop („ Гуп “).

Гвинет, која ја дели ќерката Епл и синот Мозес (15) со поранешниот сопруг Крис Мартин, ја покажа својата елегантна колекција накит – ѓердани, обетки и прстени – облечена во различни комбинации.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести