3.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Фото: Бен Афлек со солзи во очите на 53 роденден на сопругата

Најчитани вести

Новата брачна двојка првиот заеднички роденден во бракот го прослави во градот на светлината Париз.

Папараците ги „фатија“ Бен и Џенифер на вечера во еден париски ресторан

Бен на фотографиите може да се забележи како плаче од среќа на роденденот на Џеј Ло.

Во еден момент се гледа како Лопез го теши својот сопруг, а овој нежен момент го „фатиле“ папараците.

Бен и Џенифер имаа романтична вечера во гурманскиот ресторан „Ла жираф“, кој се наоѓа на плоштадот Трокадеро пред Ајфеловата кула.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com