Home » ФОТО: Анастасија и Немања го напуштија Белград, фудбалерот не ја испушта од прегратка, а еве каде ги полнат батериите

ФОТО: Анастасија и Немања го напуштија Белград, фудбалерот не ја испушта од прегратка, а еве каде ги полнат батериите

by Lina Muslija

Српската пејачка, Анастасија Ражнатовиќ по неколку месеци и по трагедијата која и се случи дојде во Белград, но не остана долго.

Таа во Белград пристигна од Будимпешта каде го следеше своето момче кој играше финале во Лига Европа, а истото го освои.

Таса беше присутна и на роденденот на внукот Жељко, но набрзо се упати кон Требиње со Немања.

Со нив на ова патување е братот на Немања, Драган, неговата девојка, таткото на Немања и нивниот возач.

Фудбалерот на Севиља објави заедничко селфи од овој град во Херцеговина. На фотографијата се гушка со Анастасија, а со нив се и неговиот брат и неговата девојка.

Анастасија полека се опоравува од неодамнешната загуба на бебето, а Гудељ целото свое внимание го посветува на неа.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More