32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Фотографирана во четвртиот месец од бременоста- еве со кого го поминува времето Богдана Родиќ додека го нема Вељко

Најчитани вести

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ никако да излезе од центарот на вниманието.

Овој пат таа беше на кафе со својата сестра Бојана па таа веднаш се пофали на својот Инстаграм профил.

Облечена во бела јакна со крзнена качулка на главата таа се мазеше со кученцето кое и седеше во скут.

-Мојата трудница, напиша Бојана Родиќ на фотографијата.

Инаку снаата на Цеца треба да се породи оваа пролет.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com