21.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

Фатен 25-годишен скопјанец кој избегал од затвор

Најчитани вести

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го привеле Н.Н.(25) од Скопје. Тој бил баран по потерница за доиздржување затворска казна и поради бегство од казнено-поправна установа.

Лицето ќе биде спроведено во казнено-поправна установа за доиздржување на казната.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com