0.8 C
Skopje
Saturday, January 28, 2023

Фатени на Хаваите: Кети и Орландо уживаат на плажа со својата ќерка!

Најчитани вести

Музичката sвезда, 36-годишната Кети Пери и актерот Орландо Блум деновиве уживаат на плажите на Хаваи со својата шестмесечна ќерка Дејзи Доув.

Гордите родители, кои се свршија на Денот на вљубените 2019 година, прошетаа на плажа и играа во морето со нивното прво заедничко дете. Неодамна, Орландо откри дека постојано и пее песни на својата ќерка во кои се споменува ‘тато’ затоа што сака тоа да и биде прв збор.

Музичката sвезда, 36-годишната Кети Пери и актерот Орландо Блум деновиве уживаат на плажите на Хаваи со својата шестмесечна ќерка Дејзи Доув.

Гордите родители, кои се свршија на Денот на вљубените 2019 година, прошетаа на плажа и играа во морето со нивното прво заедничко дете. Неодамна, Орландо откри дека постојано и пее песни на својата ќерка во кои се споменува ‘тато’ затоа што сака тоа да и биде прв збор.

Katy Perry

„Мајчинството е толку предизвикувачко и тешко, но истовремено е и најголемиот благослов“, рече Кети.

Katy Perry

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести