9.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Фатени на дело: Камила и Шон не ги тргаа рацете еден од друг!

Најчитани вести

Сите се прашуваа дали Кабила Кабејо и Шон Мендес се во врска, а сега конечно го имаме одговорот. Папараци ги уловија како се прегрнуваат и држат за рака во јавност!

Тие двајца, всушност, не ги ни одделувале рацете еден од друг, а по фотографиите можеме да заклучиме дека се преслатки. Ова е дефинитивно најцврстиот доказ дека овие ѕвезди се во љубовна врска.

За потсетување Камила и Шон моментално се актуелни по нивната соработка на песната ‘Senorita’, од чие објавување започнаа гласините дека тие двајца се пар./hashtag.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com