8.8 C
Skopje
Saturday, November 27, 2021

Фановите ја нападнаа Мадона поради објавата на Инстаграм (ФОТО)

Најчитани вести

Поп-кралицата Мадона се најде на удар на критики поради објавата на Инстаграм, која нејзините следбеници ја нарекле „ужасна“. На фотографијата е гледа како ѝ држат нож под брадата.

Пејачката на својот инстаграм-профил споделила неколку фотографии кои го промовираат нејзиното контроверзно снимање за „В магазин“, а една од нив е со фотографот Стивен Клајн кој држи нож во раката.

Зборувајќи дека го завршиле снимањето „и покрај сите шанси“ со „речиси никаков буџет“, Мадона напишала: „Уметноста не е мртва ако имате сила да се борите за она во што верувате!“.

– Им благодарам на сите што нѐ поддржаа и спиеја на каучите и работеа втора смена бесплатно за да го поддржат „Мадам Икс“ – додала поп-иконата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com