18.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Уште една принова во семејството на Алек Болдавин: Актерот го доби своето седмо дете (ФОТО)

Најчитани вести

Познатиот актер Алек Болдавин и неговата сопруга Хилари добија уште едно дете.

Популарниот актер Алек Болдавин и неговата сопруга Хилариа го добија своето шесто заедничко дете. Тие ја споделија среќната вест на Instagram.

– 7 – напишала Хилариа во описот на сликата каде лежи опкружена со деца, а овој број се однесува на бројот на деца што ги има актерот, вклучувајќи ја и неговата ќерка од првиот брак.

Оваа фотографија ја сподели Алек на својот профил со зборовите: „Мојот живот“ (Mi vida). Оваа вест ги изненади сите, имајќи предвид дека парот пред 6 месеци доби син и тие не зборуваа за очекувањето на уште едно дете.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com