-5.2 C
Skopje
Monday, January 24, 2022

Утре е неработен ден за сите граѓани на Македонија

Најчитани вести

Согласно Законот за празници на Македонија, 8 декември 2021 година (среда) – „Св. Климент Охридски“ е неработен ден за сите граѓани на Македонија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com