19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Утре без струја делови на Кисела Вода, Студеничани и Ѓорче Петров

Најчитани вести

Од ЕВН Македонија АД информираат дека утре без електрична енергија ќе останат:

Во периодот од 8:00 до 12:00 часот, корисниците од ул. Марко Орешковиќ (општина Кисела Вода)

Во периодот од 9:00 до 14:00 часот, корисниците од село Цветово – лоцирани над џамијата (општина Студеничани).

Во периодот од 9:00 до 15:00 часот, корисниците од село Морани – лоцирани сред село (општина Студеничани)

Во периодот од 9:30 до 12:30 часот, корисниците од ул. Бернард Расел (општина Ѓорче Петров).

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com