33.8 C
Skopje
Tuesday, August 3, 2021

Уринира на теренот пред почетокот на натпреварот

Најчитани вести

Главниот судија на Куп натпреварот помеѓу Боависта и Гоиас, беше актер на бизарна ситуација.

Пред почетокот на натпреварот, главниот судија уринирал во кргот кој кој го означува центарот на теренот. Тоа го направил во моментот кога камерите ги претставувале него и неговите помошници.

Натпреварот заврши со победа на Боависта од 3:1.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести