2.8 C
Skopje
Monday, January 30, 2023

Уметничкиот директор Калман е новиот дечко на Бела Хадид

Најчитани вести

По гласините дека има нов дечко и бело , Бела Хадид го потврди тоа. 24-годишната манекенка е снимена во Франција со Марко Калман. Хадид, кој живее на релација помеѓу Кан и Париз за да учествува и на Филмскиот фестивал и на Модната недела, алудира на новата врска на Инстаграм.

„Времето на мојот живот“, напишала таа. „Здрава, вредна и сакана“, додава во објавата.

Уметничкиот директор Калман дизајнира насловни страници на албуми, меѓу другите, за раперот Тревис Скот, пишува Page Six. Хадид била снимена со него на почетокот на минатиот месец.

Хадид беше во врска со раперот Викнд веќе неколку години, со повремени прекини, а последен пат раскинале во 2019 година.

По гласините дека има нов дечко и бело , Бела Хадид го потврди тоа. 24-годишната манекенка е снимена во Франција со Марко Калман. Хадид, кој живее на релација помеѓу Кан и Париз за да учествува и на Филмскиот фестивал и на Модната недела, алудира на новата врска на Инстаграм.

„Времето на мојот живот“, напишала таа. „Здрава, вредна и сакана“, додава во објавата.

Уметничкиот директор Калман дизајнира насловни страници на албуми, меѓу другите, за раперот Тревис Скот, пишува Page Six. Хадид била снимена со него на почетокот на минатиот месец.

Хадид беше во врска со раперот Викнд веќе неколку години, со повремени прекини, а последен пат раскинале во 2019 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести