10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

„Украде Бетмобил “: Бибер вози автомобил од 450 000 долари, а покрај Хејли изгледа како модна катастрофа

Најчитани вести

Канадскиот пејач Џастин Бибер (26) и неговата сопруга Хејли Бибер (24) се фотографирани додека оделе на романтична вечера во Санта Моника, Калифорнија, и по тој повод возеле  автомобил вреден 450.000 долари.

Имено, убавата манекенка и музичар беа фотографирани во интересни комбинации на облека, а кога излегоа од електричниот Ролс Ројс, кој изгледа како автомобил од иднината, се виде дека Хејли е поелегантно облечена од Џастин.

Хејли носеше црна блуза без рамена, црни панталони со бели линии и црни салонки со сребрен врв. Од друга страна, пејачот носеше многу порелаксирана комбинација на облека, со беж дуксер со портокалови детали, беж „прскани“ панталони и портокалова капа.

И двајцата носеа црни заштитни маски за да се заштитат од корона вирусот во јавноста, а фановите коментираат дека би било подобро и двајцата да бидат облечени во „ист стил“.

„Хејли изгледа како да го зела Бибер на улица“, „Тој можеше да стори повеќе“, „О Боже, дали е тоа автомобил од иднината“, „Тој го украде автомобилот на Бетмен“, беа само некои од коментарите на фановите.

Од друга страна, верни фанови забележаа дека Џастин и ја отвори вратата на познатата убавица, па коментираа дека тој е џентлмен и дека се однесува многу подобро отколку во среќен брак.

– Моите очи кон тебе. Моето срце е за тебе. Мојата душа е за тебе. Мојата љубов е кон тебе. Јас сум дома каде и да си. Ти си моето безбедно место. Јас сум целосно опседнат со тоа што си. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен роденден, бебе – Џастин напиша за роденденот на Хејл и покажа колку ја сака својата убава сопруга.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести