1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Украден банкомат од маркет во Аеродром

Најчитани вести

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера околу 04.00 часот во Полициска станица Аеродром, В.Н. пријавил дека четири лица со употреба на сила влегле во маркет на подрачјето на Аеродром и одзеле банкомат.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести