24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива

Најчитани вести

Откако победи на Вимблдон познатиот светски тенисер Новаќ Ѓоковиќ со своето семејство уживаат во одморот во Хрватска. Тој сподели фитиграфија на која тој и неговата сопруга Јелена се фотографирани од птичја перспектива како ужуваат во морските води на душеци со облик на крилја./brif.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com