17.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

УДРИ НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО? Излегоа информации дека принцот Хари се враќа дома, но без Меган, по големото интервју!

Најчитани вести

Принцот Хари се очекува да се врати во Велика Британија на 1 јули годинава, кога тој и неговиот брат Вилијам ќе ја откријат статуата на принцезата Дајана.

Инаку, да беше жива, на тој ден ќе го прославеше својот 60-ти роденден.

Сепак, според авторот и експерт за кралското семејство, Ана Пастернак, Меган Маркл наводно нема да дојде со него – и не треба, велат тие, бидејќи јавноста е разочарана по големото интервју „под диригентската палка на Опра Винфри “, затоа што војвотката од Сасекс “и тоа како удри на монархијата”.

  • За жал, јас не мислам дека Меган ќе се врати – таа започна за „Фокс њуз“: Се сомневам дека ќе сака, поточно. Мислам дека ќе го избегне тоа, барем засега“.

Патем, освен шпекулациите дека не сака и дека „нема да помине добро ако се врати“, Меган не треба да патува во тој период, бидејќи е повторно бремена и треба да се породи на лето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести