19.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Убавата ќерка на Лени Кравиц позира топлес

Најчитани вести

Зое Кравиц, убавата ќерка на пејачот Лени Кравиц и актерката Лиза Бонет, ги израдува обожавателите со секси фотографии на Инстаграм.

На фотографијата, Зое има праска во устата и ги покрива градите со рацете прекриени со многу тетоважи.

Ова не е нејзина прва гола фотографија, објави слична во септември годинава.

Неодамна е откриено дека младата актерка, која неодоливо потсетува на својата позната мајка, ќе ја отелотвори Жената Мачка во новото продолжение на популарната франшиза за суперхеројот, со тоа што Роберт Патинсон го глуми Бетмен.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com