22.8 C
Skopje
Saturday, July 31, 2021

Убавата милионерка секогаш блеска, но фотографите снимија еден нејзин гаф што изненади многумина! (ФОТО)

Најчитани вести

Ирина Шајк пристигна во Милано поради деловни обврски, а како додека влегуваше во комбето, вниманието го привлече изгледот на нејзината облека на незгодно место.

Ирина Шајк (35) е една од најбараните модели денес, а ние секогаш ја гледаме во беспрекорни изданија, било во јавност или на социјални мрежи.

Но, овој пат, руската убавица направи грешка, односно маана во панталоните што изгледаше дека не ја забележа. Ирина пристигна во Милано во седиштето на модната компанија Versace и прошета во син елек, кој ѝ одговараше со чанта и црните фармерки и чизми.

Шајк, чие богатство се проценува на 25 милиони долари, го покри лицето со заштитна маска и капа, а кога влезе во комбето, на задникот се виде дека ѝ се оштетени панталоните. Имено, беа забележани дупки со посветла боја затоа што веројатно беа отшиени шевовите на панталините.

Инаку, во последно време се шушкаше дека Ирина се смирила со нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер, со кого ја доби ќерката Леа (3).

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести