10.2 C
Skopje
Monday, November 29, 2021

Убавата манекенка го обвини својот поранешен: „Ме изневери со Меган Фокс додека бевме во врска“, а добивала и смртни закани!

Најчитани вести

Манекенката Сомер Реј зборуваше за начинот на кој нејзината врска со Митраун Кели заврши минатата година и тврди дека раперот започнал да се забавува со актерката Меган Фокс додека биле сè уште заедно. 24-годишната Реј и 30-годишниот рапер, чие вистинско име е Колсон Бејкер, излегуваа три месеци додека не се разделија на крајот на април 2020 година.

Манекенката сега тврди дека сè уште се забавувала со Кели кога тој и 34-годишниот Фокс се сплеткале додека го снимале претстојниот филм „Midnight at Switchgrass“.

„Излегував со Колсон, но никогаш немав секс со него. Ве терам да почекате најмалку три месеци затоа што морам да се осигурам дека сте некој што е добар за мене “, рече Реј на подкастот на Логан Пол,„ Impaulsive “, но исто така додаде:„ Колсон никогаш не го поминал тестот “. Таа исто така изјави: „Не се чувствувам лошо кога го велам тоа затоа што тој ме изневери со Меган Фокс ако го погледнете временскиот ред на настаните“.

Реј му објасни на Пол на подкаст дека отишла во Порторико додека раперот снимал филм со Фокс. „Чекав во хотелот цело време кога тој снимаше со неа и навистина не размислував за тоа. Мислев дека е постара и има деца, дека е омажена и слично “, рече Реј, откривајќи дека е повознемирена од измамата на Кели од начинот на кој раперот го искористи крајот на нивната врска на Twitter. Имено, на 22 април, Кели објави на Twitter: „Таа дојде и ги зеде сите работи за мојот роденден. Убаво “. Раперот подоцна се извини, пишувајќи: „Не требаше да твитам лични работи. Особено кога таа личност е одлична личност и овој твит изгледа еднострано “.

„Добивав смртни закани со недели и недели од неговиот култен следбеник“, призна манекенката и додаде дека е сигурна дека Кели твитал за нивната врска само затоа што сакал да раскине со неа затоа што веќе започнал да се забавува со Меган. Реј, исто така, потврди дека се соочила со Кели затоа што не ѝ било дозволено да влезе на снимањето на неговиот музички спот за „Bloody Valentine“. Одговорноста ја префрли на „ограничувањата поради КОВИД“, но Реј подоцна откри дека тоа е затоа што на Фокс ѝ било понуден ангажман во видеото. „Мислам дека дури и да имав секс со него, тој сепак ќе го сторете тоа со Меган“, додаде Реј. И покрај обвинувањата, моделот исто така додаде: „Не го мразам за тоа. Мислам дека тие се симпатична двојка “.

Да потсетиме, Фокс и Кели излегоа во јавноста со нивната врска ова лето откако во мај започнаа да кружат фотографии на кои тие поминуваат време заедно, што го натера отуѓениот сопруг на Меган Брајан Остин Грин да потврди дека раскинал со sвездата на „Трансформери“ кон крајот на 2019 година по 10 години брак. Фокс поднесе барање за развод од 47-годишниот Грин во ноември 2020 година. Ноа Шенон (8), Боди Ренсом (7) и Џорни Ривер (4) се децата кои ги добија во бракот , додека Кели исто така има дете, ќерката Кејси Колсон Бејкер (11), од претходната врска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com