7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Убавата актерка не се одделува од 10 години помладиот пејач! Прв пат ја гледаме среќна после долго време!

Најчитани вести

Кон крајот на минатата година, во Холивуд излегоа вести за раскинувањето на седумгодишната свршувачка на актерскиот пар Оливија Вајлд и Џејсон Судеикис, а набргу потоа, 36-годишната актерка беше фотографирана од папараците како го напушта домот на младиот музичар Хари Стајлс. Оттогаш младенците не се разделија ни секунда, па не им беше тешко на папараците да ги „уловат“ на јавно место.


Откако се појавија фотографии на кои се држат за раце како уживаат минатиот викенд на свадбата на менаџерот Џефри Азоф во Монтесито, американската актерка Оливија Вајлд и англискиот пејач Хари Стајлс повеќе немаат намера да се кријат. Иако некои би рекле дека нејзиниот раскин со таткото на нејзините две деца е сè уште прилично свеж, ѕвездата на серијата „Др. Хаус ’ужива во нова љубов и не се срами од тоа.

Olivia Wilde i Harry Styles

Младенците неодамна беа снимени на прошетка низ Санта Барбара. Бидејќи нема многу што да се прави среде пандемија, Оливија и Хари се собраа со неколку пријатели, купија пијалок и уживаа да се дружат на чист воздух.

Olivia Wilde i Harry Styles

Иако цело време се обидуваа да бидат љубезни и да не се бакнуваат претерано пред пријателите, не можеа да одолеат да се гушкаат од време на време, а нивните намери беа предадени од љубовните погледи кои постојано ги разменуваа.

Деталите за нивната врска засега се уште не се познати во јавноста, бидејќи ниту еден од нив не го објавил ниту го потврдил својот љубовен статус, што е повеќе од јасно. Се верува дека хемијата се појавила за време на соработката со новиот филм на Оливија „Не грижи се мила“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести