3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Уапсен 30-годишен кичевец, осомничен дека го усмртил неговиот татко

Најчитани вести

На 20.10.2021 во 22.30 часот во полициската станица Кичево, приведен е М.М.(30) од Кичево поради постоење основи на сомнение дека со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Н.М.(50), по што тој починал. Извршен е увид од Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Кичево. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com